O Inspiracjach

Każda z Was jest źródłem inspiracji. Dlatego inspiracje.pepco.pl jest stroną tworzoną przez Was i dla Was. Domowe dekoracje, moda kobieca i stylizacje dziecięce – tym żyje świat PEPCO. Teraz wszystkie tematy są w jednym miejscu, a dzięki łatwemu wyszukiwaniu możesz znaleźć dokładnie to, co Cię interesuje.

Wśród postów użytkowniczek znajdują się również propozycje od Waszych ulubionych blogerek. Zobacz, jak produkty PEPCO zainspirowały między innymi Lovingit, Zabieganą Mamę, Lawendowy Dom czy StylOly! A być może ich prace podsuną Ci nowe pomysły?

 

 

 

Jesteś dumna ze swoich domowych aranżacji? Pokaż przedmioty PEPCO wykorzystane w Twoim pięknym salonie, praktycznej kuchni albo przytulnej sypialni. Może masz sposób na niebanalne stylizacje kobiece, a kreacje Twoich dzieci zawsze zachwycają? Pochwal się nimi! Inne użytkowniczki chętnie poznają Twój styl!

To proste! Wystarczy, że zrobisz fotkę lub filmik i podasz dalej!

 

 

 

Swoim pomysłem możesz podzielić się na Instagramie z hasztagiem #inspiracjepepco albo skorzystać z formularza na tej stronie.

Dodaj inspirację

Twoje posty są inspiracją dla innych, dlatego w każdym tygodniu wyjątkowe prace nagradzamy tytułem INSPIRACJI TYGODNIA i voucherem na zakupy w PEPCO o wartości 50 zł.

Pochwal się swoimi talentami!