15 przesłodkich ciuszków dla Milenki (zapłaciłam średnio 12 zł!)

 
 

15 PRZESŁODKICH CIUSZKÓW DLA MILENKI (ZAPŁACIŁAM ŚREDNIO 12 ZŁ!)

 
Wszelkie możliwe błędy przy komponowaniu dziecięcej garderoby popełniłam z Matim. Ubranek kupowałam mu zdecydowanie za dużo i za drogo. Wyrzuciłam pieniądze na masę ciuszków, które były po prostu zbędne i niedostosowane do jego wieku. Kupowałam przede wszystkim emocjami – nie głową. Przyznaję się bez bicia. Jak myślisz, jak brzmiały pierwsze słowa Maćka, kiedy potwierdziliśmy na 100%, że druga będzie dziewczynka? :) „Noooo, to teraz wykupisz wszystkie sklepy z różowymi ubrankami” :) Och jak baaaardzo się pomylił :)
Przestałam kupować emocjami już dawno temu. Kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że gniję godzinami przed komputerem, po to, żeby przez minutę się pocieszyć z tego, że coś kupiłam, zmieniłam podejście do zakupów. Ale nie będę Ci się tutaj dzisiaj o tym rozpisywała – zrobiłam to już w mojej książce. Dzisiaj pokażę Ci już moją nową, zakupową filozofię (jak to dumnie brzmi!) w praktyce, bo poczyniłam w PEPCO zakupy życia. Za 15 ciuszków z bardzo fajnej jakości bawełny, z Disneyowskimi printami, które mają jeszcze jeden, mega plus, który zaraz pokażę Ci „naocznie” zapłaciłam niecałe 185 zł :) Czyli jak sobie przeliczam średni koszt ciuszka, wychodzi mi 12 zł na sztukę. Bhawo ja!
O co chodzi z tym mega plusem? Ano o to, że te ciuszki tworzą prawdziwe capsule wardrobe! Czyli tłumacząc z wielkoświatowego języka – ciuszki do siebie pasują i można je dowolnie mieszać. Poluję jeszcze na szarą bluzę z kapturem (tym z kokardą – znalazłam tylko różową) do kompletu. Wtedy osiągnę pełnię szczęścia :)  Zobacz pierwszą część moich łupów:
 
 
A tu zobacz przykładowe zestawienia (wyobraź sobie możliwości przy dodatkowej, szarej bluzie) :) Aaaaa i jeszcze kokardki, które pasują kolorystycznie Ci wrzuciłam na zdjęcie. Jedne 4,99, drugie 3,99 :)
 
 
Pierwsze 10 miesięcy życia Milenka spędziła w pajacykach i rampersach. Najwygodniejsze, najbardziej praktyczne. Naj, naj, naj. Teraz, kiedy już zaczęła się przemieszczać, ubieram ją w spodenki i luźne bluzeczki. Bodziaki od czasu do czasu też nam się przydają, więc dokupiłam już takie z krótkim rękawkiem, pod bluzę, albo do spania, w zestawie z pasującymi do nich pół-pajacami. Znów mogę je dowolnie miksować między sobą, albo z jeszcze jednym zestawem, już ze spodenkami i czapusią. Patrz tylko. Te bodziaki i pół-pajace kupowałam oddzielnie (każde za 9,99) a ten zestaw body+spodenki+czapeczka za 29,99 :) W szafie czeka jeszcze 8 pełnych pajacyków i wiosenna, cienka kurteczka. Aaaa! I dresik jeszcze mam taki świetny za 3 dyszki! Też z PEPCO :)
 
Cieszę się. Niesamowicie się cieszę, że nauczyłam się fajnie ubierać dziecko za tak niewiele! I w tak niewiele! Mam jakiś totalny odwrót. Kiedyś kupowałam jak szalona. Teraz jak szalona NIE KUPUJĘ. Albo zanim kupię – myślę. Im mniej mam rzeczy, tym większy porządek. Tym większy spokój. Tym więcej czasu… na rozpływanie się nad moją różową kuleczką :) No popac jaka jestem słodziachna Ciociu! :)
Zaraz ją wrzucam na IG :) Wiesz, że jeśli dodasz do swojego zdjęcia hasztag #inspiracjePEPCO ;, albo wrzucisz zdjęcie bezpośrednio na inspiracje.pepco.pl bierzesz z automatu udział w cotygodniowych wyborach „inspiracji tygodnia”? Nie musi to być ciuszek. Możesz wrzucić zdjęcie kubka z kawą. Nie wiem kto tam zasiada w jury, ale jeśli matka, to myślę, że kubek kawy z rozmytym w tle telewizorem, albo otworzoną książką, może rozmarzyć ją tak samo jak travelingowe zdjęcia z palmami :) Z resztą, zajrzyj TUTAJ i obejrzyj jakie zdjęcia wrzucają dziewczyny :)
Obejrzałaś już? No dobra, to na czym skończyłyśmy? Aaaa na „No popac jaka jestem słodziachna Ciociu!” :) No… to popac :)
 
Na Grunwald PEPCO towarzyszki! :)
A jeśli znajdziecie szarą bluzę z kapturem z tej kolekcji w rozmiarze 80, wiecie dla kogo macie klepać? :):):)
To jest sprawa rangi państwowej! Jak widać po mini Milenki. :)
 
PS. Niedługo remanent w szafie Matiego. Przebiórka ciuchów i wybieram się na łowy dla mojego przedszkolaka. Chcesz wpis z tym co ustrzelę? :) 
 
#blogerkapepco
#bakusiowo