Wiem wiem dawno nie było HITOW z @pepcopl ❤️

Wiem wiem dawno nie było HITOW z @pepcopl ❤️

A wiecie, że uwielbiam wyszukiwać megaa tanie dekoracje. Ale tym razem mam dla Was coś mega do łazienki. Osobiście nie znoszę wydawać fortuny na ręczniki i tak oto w PEPCO pojawiła się kolekcja super jakości ręczników w jeszcze lepszej cenie. Są w pięknej szarości,delikatnych różach (a róż z szarością to jedno z moich ulubionych połączeń),a dla bardziej odważnych intensywne fiolety. Do tego 2 rozmiary: kąpielowy oraz mniejszy za jedyne: 19,99 i 9,99. Kocham te ich ceny! To jest 100% bawełny! HIT! Oczywiście jak już wpadłam do @pepcopl to kupiłam i akcesoria w odcieniu drewna i kwiatka i skrzyneczkę,bo przecież wiadomo,ze jak już tam zajdę to wyjść tylko z ręcznikami nie mogłam 😂Ale Wy mnie już znacie i to dobrze, prawda? I jeszcze dorwalam taki piękny kosz boho, jeszcze chyba jest dostępny., pokazywałam go Wam na stories;) Haha;) To teraz przyznajcie się Moje Drogie co ostatnio upolowałyście?

P.S. A macie już apkę od PEPCO? Ja mam i wszytskie nowości mam od razu pod ręką:) Wiem - szaleństwo:) i mnóstwo inspiracji:)
 
 #pepco ;#inspiracjePEPCO ;#bathroom target="_blank" href="https://www.instagram.com/explore/tags/bathroomdesign/">#bathroomdesign ;#bathroominspiration target="_blank" href="https://www.instagram.com/explore/tags/bathroomdecor/">#bathroomdecor ;
 
 
 
 
 
#blogerkapepco
#lovingit